SEYAHAT İPUÇLARI

Airbnb Nedir?

Airbnb, tüm tutan işe yarayan  ticari işler gibi, aslında bir ihtiyaçtan doğuyor. San Francisco'da bir çift evlerinin kirasını ödeyemiyor ve bir odalarını kiraya vermek fikri akıllarına geliyor. Bu sistemi de ilk başta şişme yatak ve kahvaltı şeklinde hayata geçiriyorlar. yani Airbed And Breakfast.. Görünüşe göre baya işe yaramış. Sistem daha sonra evin amamını kiralamak ya da ortak alanı kiralamak şeklinde de çeşitlenmiş. Sistemde istersenin konaklamak için yer arayın, isterseniz evinizin bir odasını ya da bir bölümünü ya da tamamını bir süreliğine kiralayın. İlk yapmanız gereken tabiki web sitelerinden kayıt olmak. Buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt açtığınızda arkadaşlarınızı davet ettikçe ve seyahat ettikçe hesabınıza, konaklamalarınızda kullanabileceğiniz kredi yükleniyor. 

Diğer prosedürler zaten hepimizin bildiği kayıt işlemleri. Güvenlik açısından bir sorun oluşmamış şu ana kadar. Yaşanılan tecrübelere göre de herkes sistemden memnun ve bir güvenlik problemi yaşamamış.

Eğer otel seçenekler pahalı geliyorsa ve sadece yatacak güvenli temiz bir ortama ihtiyacınız varsa airbnb tam size göre.

 

©2019 - . Tüm Hakları Saklıdır.